Kods: 407850000242

ELEKTRISKAIS ZĀLES PĻĀVĒJS POWERMAX 32E

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Jaudīgs un ērti lietojams pļāvējs ar «PowerPlus» tehnoloģiju: jaudīgais motors ar lielu griezes momentu pārnesumu nodrošina izcilus, precīzus pļaušanas rezultātus un optimālu zāles savākšanu. Jūs bez pūlēm varat apstrādāt jebkura veida zālienu - pat augstu vai mitru zāli. Turklāt šī tehnoloģija samazina pļāvēja kopējo svaru, padarot darbu daudz vieglāku. Centrālā un vienkāršā piecu pakāpju griešanas augstuma regulēšana ar pļaušanas augstuma skalu. Salokāmais rokturis ietaupa vietu pārvadāšanas un uzglabāšanas laikā. Ergonomiskas formas divu pozīciju sviras ar ieslēgšanas pogu un pagarinājuma turētāju. Pļaujmašīnas centrā ir uzstādīts rokturis, kas atvieglo transportēšanu. Tvertnes tilpums 29 l Jauda 1200 W Pļaušanas augstuma regulēšana Centrālā griezuma platums 32 cm Augstuma regulēšanas pozīcijas 5 Pļaušanas augstums, min-max 20 - 60 mm Darba platība 300 m² +/- 20% Svars 8,5 kg

Datu lapa
KrāsaMelna
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ELEKTRISKAIS TRIMMERIS SMALL CUT 300
+
ELEKTRISKAIS TRIMMERIS SMALL CUT 300 43,15 € / GAB
Komplekta cena
196,14 € / GAB