Kods: 401095143465

ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES IKRA MOGATEC IHS 650

Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Ikra Mogatec dzīvžogu šķēres IHS 650 ir ārkārtīgi jaudīgs, augstas kvalitātes produkts ar atjauninātu Ikra GmbH dizainu, kas dzīvžogu atzarošanu padarīs par prieku. Pateicoties īpaši jaudīgajam 650 W motoram un ar dimantiem asinātiem asmeņiem, kas izgatavoti «Mogatec» rūpnīcā Vācijā, ikviens jutīsies kā īsts profesionālis. Motora jauda: 650 Watt Kustību skaits: 3400 min Griešanas garums: 55 cm Attālums starp nažiem: 22 mm Naži: divkāršas darbības, rūdīti Naža tips: asināts ar dimantu, asimetriski, Laser cut Piedziņa: 2- step metāla Rokturis: šarnīrsavienojums ar polsterējumu Quick stop sistēma: jā Svars: 3,35 kg Ražotājs: Ikra GmbH Garantija: 24 mēneši

Datu lapa
KrāsaSarkana
Preču zīmeIkra Mogatec
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.