Tikai internetā
ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES ERGOCUT 48
Kods: 407850088750

ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES ERGOCUT 48

173,48 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Kompānijas «GARDENA» ērtas elektriskās dzīvžogu šķēres «ErgoCut 48» ir ideāli piemērotas ērtai un vieglai dzīvžogu apgriešanai. Pateicoties inovatīvajam, 90° rotējošajam nazim, jūs vienmēr varēsiet ērti stāvēt blakus dzīvžogam, nenomainot rokas. Ergonomiskās formas rokturis vienmēr ērti un droši atrodas rokā, padarot dzīvžogu šķēres izmantošanu vienkāršu un jautru. Jaunās formas asmenis, kas apstrādāts ar lāzeru, tur atzarojumus, padarot atzarošanu efektīvu, ātru un gludu. Atzarojušies zari slīd daudz retāk, tāpēc jums būs mazāk problēmu salabot jau atzarotās vietas. Pateicoties lielajai spraugai starp asmens zobiem, jūs viegli varat pārvarēt biezākus dzīvžoga zarus. Lai varētu labi un vienmērīgi sagriezt, lai asmens neiesprūst un nevajadzīgi nenogriež lieko, elektriskas dzīvžoga šķēres ir aprīkotas ar jaudīgu un izturīgu motoru. Uzņēmumam «GARDENA» ir svarīga jūsu drošība. Griežot tuvu zemei, asmens galā tiek uzstādīts aizsargs, lai novērstu atsitienu, kā arī aizsargā asmeni no sabojāšanas. Pateicoties pagarinātājam, nejauši netiks izvilkts pagarinātāja spraudnis. Jauda 550 W Griešanas asmens garums 48 cm Attālums starp zobiem 27 mm

Datu lapa
KrāsaMelna
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

ELEKTRISKĀS DZĪVŽOGU ŠĶĒRES ERGOCUT 48
+ +
Komplekta cena
526,47 € / GAB