SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
11 45
Preču zīme
more... less

Ziedu stādītāji

Ja jums patīk stādīt ziedus ar sīpoliem jūs noteikti zināt - tas ir grūts darbs. Bet ir iespēja to drausmīgo darbu padarīt vieglāku!
Ziedu stādītāji - noslēpums viegluma darbam un patīkamai laika pavadīšanai dārzā! Ziedu stādītāja ir speciāls rīks lai stādīt ziedus tikai ar četru kustību palīdzību: 1. Iegremdējiet konusu zemē. Skala ar dalījumiem palīdz nepieļaut kļūdas un pārāk nepadziļināt augu. 2. Augsnes ieņemšana uz nepieciešamo dziļumu. Izrakts grunts stādītājā. Iegūtā dobes apakšpusē var ievietot mēslojumu. 3. Ielieciet zieda sīpolu padziļinājumā. 4. Nospiežot pogu uz roktura, jūs aizbērsiet zieda sīpolu ar izņemto augsni, kas paliek konusa iekšpusē, līdz tiek nospiesta poga.
No vienas puses, šīs ierīces vienkāršība padara to uzticamu un izturīgu, un, no otras puses, tai ir nepieciešamas papildu roku kustības. Tomēr inženierzinātne nestāv uz vietas, un vienkāršotu struktūru vietā ir uzlaboti analogi.
Priekšrocības: apkopes vieglums, izturība, neaizņem daudz vietas.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • 11,99 €
  GARDENA SĪPOLU STĀDĪTĀJS 03412-20
  Kods: 407850034120 GARDENA

  GARDENA sīpolu stādītājs ir paredzēts vieglai sīpolu stādīšanai zemē. Produkta praktiskā skala ļauj viegli iestatīt pareizo stādīšanas dziļumu, un rokturim ir automātiskās palaišanas funkcija. "Duroplast" pārklājums nodrošina produkta ilgstošu lietošanu. Tam ir 25 gadu garantija.

  • 44,99 €
   GARDENA BALKONA KOMPLEKTS CYTY GARDENING 967097001
   Kods: 407850002386 GARDENA

   Ideāls komplekts tiem, kas nodarbojas ar stādu audzēšanu uz balkoniem un terasēm. GARDENA balkona komplekts ir ideāls darbarīku komplekts balkona un terases augu kopšanai. Komplektā iekļauts: kastīte ar lāpstu, šķēres, birste, ravētājs un lāpstiņa.