SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
2 50
Preču zīme
more... less

Gudras mājas

Gudrā māja - ir tehnoloģiju un pārzināta dzīvesveida savienojums. Šeit, mūsu veikalā jūs atradīsiet visus nepieciešamus rīkus. lai padarīt savu māju gudrāku, ekonomiskāku un efektīgāku.
Gudro māju tehnoloģiju galīgais mērķis ir palielināt cilvēku komfortu, uzlabot viņa dzīves kvalitāti. Pametot ikdienas rutīnu, uztraucoties par neatvienotām tehnoloģijām vai apgaismojumu, tas paliek pagātnē, un tiek atbrīvots laiks produktīvam darbam un atpūtai. Tagad ir kļuvis daudz vieglāk kontrolēt visas sistēmas ierīces - izmantojot internetu un lietojumprogrammas viedtālrunī. Vadību nodrošina īpašs aprīkojums: sensori un kontrolieri, sensoru bloki un releju ierīces.
Gudra māja ir filozofija ir pieradums izmantot visādus rīkus, lai uzlabotu dzīves kvalitāti, izmantojot tādus rīkus, kā automatizētā resursu patēriņa uzskaites sistēmu. Piemēram, sistēma ir izstrādāta, lai apkopotu un izmērītu energoresursu parametrus mērīšanas iekārtās, ūdens, elektrības, siltuma un gāzes skaitītājos, pēc tam nododot informāciju par patērētajiem energoresursiem informācijas sistēmās.

Rādīt lapā
Kārtot pēc