SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Sadaļas
more... less
Cena
69 119

Trimmeri un izkaptis

Trimeri un izkaptis - dārza tehnika zāles un krūmu apgriešanai. Tie var būt darbināmi ar akumulatoru, elektrību vai benzīnu. Iegādājieties tos internetā! Liela, augsta vai grūti pieejama zāle un krūmi - ja jums ir trimeris vai izkapts, tas vairs nesagādā nekādas problēmas! Trimeri ir lieliski piemēroti ne tikai zālienam un apmalēm, bet arī stāvām nogāzēm, zālei pie žoga, sienām un zem dzīvžogiem. Lai atrastu piemērotāko aprīkojumu, jāpievērš uzmanība arī ražotājam, estētikai, izmēriem, jaudai, materiālam un cenai. Visi šie kritēriji palīdz izvēlēties pašu piemērotāko aprīkojumu. Trimeru un izkaptu izvēle lielākoties atkarīga no jūsu vajadzībām, apsaimniekojamās platības lieluma un veģetācijas veida. Iegādājieties visas sev nepieciešamās preces interneta veikalā Veikalsdarzam.lv jau tagad!

Read more
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • ELEKTRISKAIS TRIMMERIS AL-KO GTE 550 PREMIUM
  Kods: 400371804490

  ĒRTA ZĀLIENA KOPŠANA ar GTE 550 Premium. Trimera galvu var grozīt 180° leņķī, lai ērti aizsniegtu zālāja malas un nodrošinātu precīzu griezumu arī grūti pieejamās vietās. Precīzu un elastīgu trimera regulēšanu nodrošina teleskopiskais alumīnija kāts un elastīgais rokturis, kas ļauj ērti mainīt pļaušanas virzienu.

  69,00 €
 • ELEKTRO-MOTORIZKAPTS AL-KO BC 1000 E
  Kods: 400371804488

  Elektriskās motorizkaptis sastāv no divām lielām daļām, tādēļtās ir ērti demontēt un pārvadāt. Turklāt tās aizņem mazāk vietas garāžāvai pagrabā. Pateicoties optimālam svara sadalījumam un ērtai jostai, darbs ar jaudīgajām AL-KO motorizkaptīm ir viegls un parocīgs.

  90,00 €
 • MOTORIZĒTĀ IZKAPTS AR BENZĪNA DZINĒJU BC 225 L CLASSIC
  Kods: 400371805172

  Motorizētā izkapts ar benzīna dzinēju BC 225 L Classic. viegla, ērti lietojama motorizētā izkapts noslēgtas formas apaļš rokturis ar atduri (cilpu) viegli iedarbināms dzinējs ar troses starteri patīkams rokturis no mīksta materiāla

  119,00 €
Uzrāda 1 - 3 no 3 vienībām