Kods: 0000000169202

DIZAINA DĀRZA MĀJA AR RŪDĪTU 4MM STIKLU DIZAINS 06 IZMĒRS 3M X 1,69M

6 899,00 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 40 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām
MēnesisJanFebMarAprMaiJūnJūlAugSepOktNovDec
Pamata lietošana

Piedāvājam modulāru konstrukciju koka dārza mājas ar daudzveidīgām pielietojuma iespējām.Tagad jums ir iespēja sev tīkamā vietā izveidot lielisku telpu augu audzēšanai, relaksācijas zonu ērtai atpūtai vai unikālu darbistabu ar iedvesmojošu ainavu aiz loga, kurā netraucēti varēsiet pievērsties sev svarīgajam.Izvēloties konfigurāciju ar papildus siltumizolējošiem materiāliem un stikla paketēm, māja būs piemērota izmantošanai arī ziemas sezonā.Konfigurējiet jūsu vēlmēm atbilstošāko dizaina un krāsu kombināciju, pasūtiet un saņemiet viegli uzstādāmu un kvalitatīvu dizaina koka māju, kuru piegādāsim droši un pilnībā sagatavotu montāžai.

Dizains un kvalitāte.
Mūsu produkti apvieno funkcionalitāti, kvalitāti un ilgmūžīgu dizainu, kas stāv pāri laikam. Izstrādājot koka dizaina mājas, mēs ņēmām vērā cik mūsdienu dinamiskajā ikdienas ritmā ir svarīgi rast pārdomātus tehniskos risinājumus, kuri ļauj ietaupīt laiku un realizēt idejas īsā laikā un augstākajā kvalitātē.Visi piedāvātie dizaini ir veidoti tā, lai sniegtu jums plašas izvēles iespējas, atbilstoši jūsu gaumei. Jebkurš no tiem lieliski iederēsies jūsu dārzā, pagalmā vai dabas ainavā.

Koka karkasa mājas skaistākai dzīvei.
Uzlabojiet savu dzīves kvalitāti, izvēloties koka dizaina mājas- jēgpilnu un taustāmu ieguldījumu jūsu labsajūtā un komfortā.Dizaina mājas ir unikāla vieta kvalitatīvai atpūtai un zelta vērtiem mirkļiem kopā ar ģimeni un draugiem, piemēram, spēlējot aizraujošas galda spēles vai aizraujošām sarunām.Iztēlojies - mierpilns vasaras rīts ar aromātiskas kafijas tasi, lasot lielisku grāmatu vai vienkārši baudot apburošo ainavu un dabas skaņas, svaigā gaisā un komfortā. Bet varbūt šāda māja varētu tapt par unikālu studiju gleznošanai vai skaistu telpu darbam?Lai kāda būtu jūsu vīzija, mēs ar prieku palīdzēsim to īstenota tbilstoši augstākajām prasībām.

DIZAINS.
Mūsu misija, izstrādājot dizaina māju koncepciju, bija apkārtējās vides uzlabošana, piedāvājot ikvienam pieejamu, elegantu unkvalitatīvu produktu, kurš tuvinās dabai un tās baudīšanai.Konfigurējot dizaina māju,iespējams individuāli izvēlēties rāmja un dekoratīvo koka pārlaidumu toni, stiklojuma veidu, parasto vai siltināto platformu un mājas dimensijas.Plašajā RAL krāsu toņu katalogā jūs noteikti atradīsiet sev piemērotāko.Labprāt sniegsim konsultāciju par veiksmīgāko risinājumu un aprīkojuma kombināciju, kura atbildīs visām jūsu vēlmēm.

Dizains 6

Lieliska naktsmītne vasarā, praktiska mantu novietne ziemā -izvēlieties dizainu, kas sniedz maksimālu privātumu apvienojumā ar mūsdienīgu dizainu, kura toņus jūs varat pielāgot savām iecerēm. Loga rūtis ir teju nemanāmi paslēptas, bet to funkcionalitāte ir pilnībā saglabāta.Māja būs vislabāk pasargāta no saules stariem un uzkaršanas, saglabājot komfortablāku temperatūru telpā.


Pieejamie izmēri:
3x1,69m un 2,76m augstumā
3x2,46m un 2,76m augstumā
3x3,23m un 2,76m augstumā
3x4m un 2,76m augstumā
3x4,77m un 2,76m augstumā
Pieejams ar rūdītu stiklu 4mm ar viena paketu vai dubultu stiklu (izmantošanai ziemā)

Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

DIZAINA DĀRZA MĀJA AR RŪDĪTU 4MM STIKLU DIZAINS 06 IZMĒRS 3M X 1,69M
+ +
DIZAINA DĀRZA MĀJA AR RŪDĪTU 4MM STIKLU DIZAINS... 6 899,00 € / GAB
Komplekta cena
7 536,50 € / GAB