Jauns
DICHLOFOSS UNIVERSĀLA INSEKTICIDĀLS AEROSOLS
Kods: 477008750104

DICHLOFOSS UNIVERSĀLA INSEKTICIDĀLS AEROSOLS

3,50 €

Pieejamība: Ir noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

Piegāde uz mājām
Izņemšana pakomātā

DICHLOFOSS (pret lidojošiem un rāpojošiem insektiem). Insekticīds lidojošu un rāpojošu kukaiņu iznīcināšanai telpās (mušu, odu, tarakānu, skudru, blakšu un citu).
Insekticīdi (18. produkta veids).
Lietošanas veids: No istabas iznesiet pārtiku, mājdzīvnieku un putnu būrus, kā arī akvārijus. Apsegt priekšmetus, kuri var nonākt saskarē ar pārtikas produktiem. Pirms lietošanas aizvērt telpas logus un durvis. Pirms lietošanas baloniņu sakratīt. Iznīcinot lidojošus kukaiņus 14-18 м2 telpās, preparātu izsmidzināt 5-7 sek. Pēc 15 min. telpu izvēdināt līdz produkta smakas pilnīgai izzušanai. Rāpojošus kukaiņus iznīcināt, turot logus vai vēdlodziņus atvērtus un virzot preparāta strūklu uz to pulcēšanās vietām. Nav paredzēts lidojošu un rāpojošu kukaiņu iznīcināšanai uz augiem un augu aizsardzībai. Piesardzības pasākumi: Apstrādātā un neizvēdinātā telpā nedrīkst atrasties cilvēki un mājdzīvnieki. Neizsmidzināt vietās, kur uzglabā, sagatavo un lieto pārtiku. Pēc lietošanas nomazgāt rokas ar ziepēm. Pirms izmantošanas izlasiet preparāta lietošanas instrukciju. Sastāvs: cifenotrīns, CAS Nr. 39515-40-7, 0,15% d-tetrametrīns, CAS Nr. 1166-46-7, 0,15 %. Sastāvā ietilpst: propāna un izobutāna maisījums šķīdinātājs (ogļūdeņraži, n-alkāni, izoalkāni, cikliskie, < 2 % aromātiskie).

Datu lapa
Preču zīmeDICHLOFOSS
Iesaiņošanai0,25 l

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

DICHLOFOSS UNIVERSĀLA INSEKTICIDĀLS AEROSOLS
+ + +
Komplekta cena
42,30 €