SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
0 1
Krāsa
more... less

Tulpes

Tulpes ir skaisti un svaigi ziedi, pavasara un maiguma simbols. Saskaņā ar ‘’Fen šui’’ kultūru, jebkura veida tulpes simbolizē bagātību, materiālo labklājību un finansiālo labklājību.
Katrai tulpes krāsai ir sava nozīme:
Rozā krāsa - maigums, harmonija, miers un draudzība. Tos pasniedz mīļotai draudzenei, draugam vai darba kolēģim. Tie būs piemēroti jebkurā situācijā.
Baltie simbolizē tīrību un labus nodomus. Spēj iztīrīt enerģijas fonu un radīt miera sajūtu.
Dzeltenie ir dzīvīguma un materiālās labklājības pazīme. Spilgti dzeltens pušķis jūs viegli uzmundrinās un kļūs par interjera dekoru.
Ceriņu un purpursarkani - nozīmē paškontroli, sirdsmieru.
Lai tulpes katru gadu priecētu ar ziedēšanu, ieteicams katru sezonu izrakt sīpolus un pārstādīt tos citā vietā. Sīpolu stādīšana zemē ir jāsāk, kad augsnes temperatūra nokrītas līdz +9 ° С
Galvenais ir tas, ka tulpju vieta ir pasargāta no vēja.
Tulpes ļoti mīl mitrumu. Sausā pavasarī uzmanieties, lai laistītu, lai zeme zem tām neizžūtu.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • 1,19 € 0,83 € / GAB
  GROZS SĪPOLU SAKŅU ZIEDIEM 32 CM
  Kods: 5905197650173

  Grozs sīpolu sakņu ziediem, tumši zaļā krāsā, diametrs 32 cm. 32x6x32 cm. Grozi sīpolu sakņu ziedu stādīšanai - lielisks risinājums, lai izveidotu unikālu sīpolu sakņu ziedu kompozīciju, stādot sīpolu sakņu ziedus puķu dārzā. Aizsargājiet sīpolu saknes no kaitēkļiem (kurmjiem, pelēm). Ar groza palīdzību ir viegli un ērti izrakt vai pārvietot aizaugušos...

  • Krāsa: Zaļa
  IZPĀRDOTS