SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
1 2
Krāsa
more... less

Narcises

Narcise ir pavasara, nāves jaunībā, miega un atdzimšanas simbols. Senais grieķu mīts par skaistu un vienaldzīgu jaunekli vārdā Narcis, kurš kā sods par savu vienaldzību pēc dusmīgas dievietes gribas iemīlējās pats savā atspulgā ūdenī un nomira, nespēdams atrauties no tā. Viņa nāves vietā izauga puķe. Šis stāsts parasti tiek izmantots kā iedomības, narcisma ilustrācija (psiholoģijā ir termins - narcisms).
Narcises stādīšanas vietai jābūt līdzenai, vēlams uz neliela kalna, kur netiks uzkrāts pavasara kausējuma ūdens - sīpoli sapūst no liekā mitruma. Ideāls variants ir kalniņš dienvidos.
Šiem augiem nepatīk taisnie saules stari, it īpaši šķirnēm ar rozā un oranžu ziedlapām: tie izžūst zem tiešiem stariem. Tāpēc vislabāk tos stādīt starp lapu kokiem vai gar koku stumbru malu. Narcises sāk ziedēt pirms lapu ziedēšanas, tāpēc viņiem pietiek ar sauli. Nevajadzētu stādīt tos zem skujkokiem - ir pārāk blīvs ēnojums.
Narcises augšanas vieta jāaizsargā no stipra vēja - klusā vietā tās zied ilgāk.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 • 1,19 € / GAB
  GROZS SĪPOLU SAKŅU ZIEDIEM 32 CM
  Kods: 5905197650173

  Grozs sīpolu sakņu ziediem, tumši zaļā krāsā, diametrs 32 cm. 32x6x32 cm. Grozi sīpolu sakņu ziedu stādīšanai - lielisks risinājums, lai izveidotu unikālu sīpolu sakņu ziedu kompozīciju, stādot sīpolu sakņu ziedus puķu dārzā. Aizsargājiet sīpolu saknes no kaitēkļiem (kurmjiem, pelēm). Ar groza palīdzību ir viegli un ērti izrakt vai pārvietot aizaugušos...

  • Krāsa: Zaļa
  IZPĀRDOTS