Tikai internetā
GARDENA SKARIFIKATORS EVC1000
Kods: 407850040680

GARDENA SKARIFIKATORS EVC1000

209,99 €/ GAB

Pieejamība:

*Uzmanību! Šis produkts tiek pasūtīts tieši no piegādātāja, un tā piegāde var aizņemt 5-10 darba dienas.

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Iespējamie piegādes veidi:

(izvēle nākamajā solī)

Piegāde uz mājām

Intensīva zāliena kopšana - efektīva un ilgstoša darbība Ar GARDENA «EVC 1000» elektrisko zāliena skarifikatoru jūs varat pastāvīgi noņemt sūnas, salmus un nezāles no zāliena, lai nodrošinātu, ka zāliens saņem daudz vairāk gaisa, ūdens un barības vielas. Asi izvirzīti naži, kas izgatavoti no īpaši sacietēta cinkota nerūsējošā tērauda, ​​dažus milimetrus grimst zālienā, no augsnes noņemot salmus un nedzīvu zāli. Lāpstiņu dziļumu var viegli pielāgot ar ērtu sviru. Pateicoties jaudīgajam motoram, «PowerPlus» ļauj strādāt bez dīkstāves un vienmēr viegli palaist zāliena aeratoru. Pateicoties lielajiem riteņiem ar īpašu protektora zīmējumu, ierīci ir vieglāk vadīt un neslīd uz zāliena. Ērtam slēdzim ir uzstādīts virzošais rokturis, lai būtu vieglāk iespiest zāliena aeratoru. Vajadzības gadījumā nažus var viegli un ātri salocīt transportēšanas stāvoklī. Praktiski: elektriskā zāliena aeratora rokturi var ātri noņemt, lai būtu mazāk vietas un ērta transportēšana. Padoms: aerācija ir intensīva zāliena kopšanas procedūra, kuru ieteicams veikt vienu reizi - pavasarī vai rudenī. Darba platība 600 m² Standarta asmeņa veids Nerūsējošā tērauda asmens Augstuma regulēšanas pozīcijas 3

Datu lapa
KrāsaZila
Preču zīmeGARDENA
Garantija

Par preces defektiem ar pārdevēju var sazināties 2 gadu laikā no iegādes datuma (likumā noteiktā kvalitātes garantija). Preču ražotāja garantija saistības ir spēkā tikai tad, ja netiek pārkāpti preces ekspluatācijas nosacījumi. Pirms preces lietošanas pircējam rūpīgi jāizlasa preces lietošanas instrukcija, ja tāda ir.

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

GARDENA SKARIFIKATORS EVC1000
+ +
Komplekta cena
447,99 € / GAB