Kods: 000000130588

ACĀLIJAS GOLDEN LIGHTS

Azalea Golden Lights

Ziedēšanas laiks


VI

Saulaina vieta


Daļēja ēna


Daudzgadīgs


Pieejamība: Nav noliktavā

*Preču atlikumi noliktavā un interneta veikalā var nesakrist, tāpēc ir iespējams, ka Jūsu pasūtījumu nevarēsim piegādāt vai piegādāsim tikai daļu preču. Par nepiegādāto pasūtījumu vai preci atgriezīsim samaksāto naudu.

Godalgota šķirne. Tas ir vidēja auguma, kompakts, zaļš augs, kas rudenī nomet lapas. 10 gadu laikā tā izaug līdz 1,6 m augsta un tikpat plata. Pumpuri ir sarkanīgi oranžā krāsā. Zied pavasarī, no maija. ar bagātīgiem oranžiem gredzeniem, ar zelta un laša nokrāsām. Katru ziedkopu veido 10 piltuvveida gredzeni. Lapas ir vidēji zaļas, ovālas, eliptiskas, rudenī mainās uz oranži bronzas krāsu. Augsne ir skāba, caurlaidīga, auglīga un mitra. Stādiet aizvējā, pēc stādīšanas mulčējiet. Saknes ir virspusējas, stādīšanas bedrei jābūt 50 cm dziļai un 70 cm platai, un stādīšanas dziļumam jābūt tādam pašam kā podā. Pavasarī jāsargā no karstas, tiešas saules. Jutīgas pret sēnīšu slimībām. Atzarošana nav nepieciešama, un vajadzības gadījumā to var veidot agrā pavasarī. Ļoti augsta izturība pret aukstumu.

Datu lapa
Ziedēšanas laiksVI
Saulaina vieta
Daļēja ēna
Daudzgadīgs
Ziedu krāsaApelsīnu krāsa
Izaug līdz0,9-1,6 m
Aukstā zon4
TaipaC15
Augu iedalījumsDekoratīvie lapu augi

Vislabāk ir iegādāties visu kopā!

AUGSNE SANPAULIJĀM, BEGONIJĀM UN GLOKSĪNIJĀM 4 L
+
AUGSNE SANPAULIJĀM, BEGONIJĀM UN GLOKSĪNIJĀM 4 L 1,27 € / GAB
Komplekta cena
5,21 € / GAB
Preču atlikums noliktavā un mūsu interneta veikalā var atšķirties, tāpēc pastāv iespēja, ka mēs nevarēsim izpildīt jūsu pasūtījumu vai izpildīsim tikai daļu no tā, taču atmaksāsim jums naudas līdzekļus par nepieejamām precēm. Atmaksas termiņš ir 14 dienas. Preču krāsa, izmērs un citas īpašības var neatbilst realitātei to vizuālo īpašību dēļ, tāpēc, lūdzu, skatiet preču aprakstu. Preču fotoattēli ir tikai ilustratīvi, un tie ir tikai piemēri