SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
9 10
Ziedēšanas laiks
more... less
Saulaina vieta
more... less
Daļēja ēna
more... less
Daudzgadīgs
more... less
Aukstā zon
more... less
Taipa
more... less

Plūškoks

Plūškoks ir cilvēcei pazīstams kopš seniem laikiem - senie grieķi no tā dzinumiem darināja mūzikas instrumentus.
Plūškoka stādīšana un kopšana daudz neatšķiras no jebkura cita krūma stādīšanas un kopšanas. Plūškoka stāda pavasarī vai rudenī. Plūškoks ir nepretenciozs augs, taču, ja jūs to iestādīsit dziļā ēnā vai sliktā augsnē, tas negatīvi ietekmēs gan tā izskatu, gan attīstību. Atrodiet atvērtu un saulainu vietu ziemeļu vai austrumu teritorijas pusē.
Plānojot pavasarī stādīt plūškoka stādu - sagatavojiet tam 80 cm dziļu un 50 cm diametra bedri. Neaizmirstiet rūpēties par plūškoku - ja uz mizas tiek konstatēti bojājumi, ko ziemā ir izdarījuši grauzēji, dezinficējiet tos ar spēcīgu kālija permanganāta šķīdumu un pārklājiet ar dārza smēri. Siltās, jaukās dienās jūs varat sākt plūškoka apgriešanu un pēc tam apstrādājiet ar speciālo šķidrumu pret slimībām un kaitēkļiem, kuriem izdevās pārziemot mizā vai augsnē zem krūmiem un kokiem.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 •  
  PLŪŠKOKS MELNAIS OBELISK
  Kods: 0000001333756

  Enerģiski un labi augošs dekoratīvs, koloniālas formas augs. Stublāji stāvi, taisni, bagātīgi lapoti. Lapas veido 5-7 rievotas lapiņas. Jūnijā krūms zied ar baltiem ziediem, saliktās, lietussargu formas ziedkopās. Pēc ziedēšanas nogatavojas tumšas, apaļas, dekoratīvas odziņas. Augsnei jābūt auglīgai, mitrai. Nebaidās no atzarošanas.

  • Augu iedalījums: Dekoratīvie lapu augi
  IZPĀRDOTS