SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
9 10
Augstums
more... less
Ziedēšanas laiks
more... less
Saulaina vieta
more... less
Daļēja ēna
more... less
Daudzgadīgs
more... less
Aukstā zon
more... less
Taipa
more... less

Kreses

Krese simbolizē iekarošanu, uzvaru cīņā. Persona, kas jums iedeva kresi, no sirds priecājas par jūsu panākumiem. Tomēr, visticamāk, viņš nedomā par romantiskām attiecībām ar tevi. Neobligāti saņemt kreses – labāk krāšņas un spilgtas kreses stādīt savā dārzā.
Augam ir ilga ziedēšana un kopšana nav prasīga -ideāls augs! Šo īpašību dēļ daudzi dārznieki to izvēlas. Krese ir piemērota jebkurai dārza dekorēšanai - puķu dobes, apmales, arkas, lapenes, balkoni, piekaramie grozi, podi.
Vēsā pavasarī ir ieteicams sēt ziedus mājās stādiem un pēc tam nogatavinātos augus stādīt dārzā. Šāda veida kultivēšana ļauj ātrāk ziedēt. Sēklas tiek stādītas mājās no marta beigām līdz aprīļa sākumam. Reģionos ar vēsu klimatu sēšana tiek pārcelta uz aprīļa vidu - maija sākumu.
Kreses bez šaubām padarīs jūsu sapņu dārzu par vietu īstai relaksējošai atpūtai skaisto un krāsaino ziedu vidū.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 •  
  PARASTĀ MAHONIJA
  Kods: 000000130534

  Mūžzaļš, ziedošs lapu krūms. Lapas ir spīdīgas, līdzinās ādai, lielas, ar smailām malām. Aprīlī zied ar spilgti dzeltenām, smaržīgām, lietussargiem līdzīgām ziedkopām, kas sastāv no daudzām ļoti mazām, kausa formas puķēm. Rudenī nogatavojas gaiši zilas, apaļas, neēdamas ogas. Augsnei jābūt mitrai, skābai, labi nosusinātai. Atzarošanu var veikt pēc...

  • Augu iedalījums: Dekoratīvie lapu augi
  IZPĀRDOTS