SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
32 32
Ziedēšanas laiks
more... less
Saulaina vieta
more... less
Daudzgadīgs
more... less
Kokaugi
more... less
Aukstā zon
more... less
Taipa
more... less

Liepas

Liepa parādījās uz zemes vēl dinozauru laikmetā. Tas pārdzīvoja globālo sasilšanu un ledus laikmetu, bija liecinieks lieliem vēsturiskiem notikumiem. Zem liepu nojumes augstākās sabiedrības dāmas tikās ar saviem kungiem, un pirms diviem gadsimtiem Parīzē par godu Lielās Francijas revolūcijas uzvarai tika iestādīti tūkstošiem liepu. Kopš tā laika liepu uzskata par brīvības un laimes koku.
Liepa ir ilgmūžīga, spēj augt un dzīvot vienā vietā līdz 600 gadiem.
Liepām patīk ēnā, bet, ja jūs to iestādīsit atklātā, saulainā vietā – liepa priecēs jūs ar ātru augšanu un kuplu vainagu. Dod priekšroku smilšakmeņiem, necieš gruntsūdeņus, kas atrodas tuvu virsmai. Nobrieduši koki var viegli panest sausumu, bet stādus nepieciešams regulāri laistīt.
Liepa nebaidās no stipras vētras – tai ir spēcīgā sakņu sistēma. Pilnīgu attīstību liepas sasniedz tikai pēc 20-40 gadiem ( atkarībā no sugas).
Liepas viegli panes nelielus sakņu sistēmas bojājumus, taču stādīšanas laikā tomēr esiet uzmanīgi.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
  • 32,00 € / GAB
    PARASTĀ LIEPA LICO PA
    Kods: 000000113805

    Potēts stumbrā (1,1 m). Kompakta izmēra lapu koks. Sfēriskas formas vainags. Zied jūlijā ar dzelteniem, smaržīgiem, bišu iecienītiem ziediem. Augsnei jābūt mitrai, vidēji auglīgai. Stāda atsevišķi vai grupās.

    • Augu iedalījums: Koki