SAKĀRTOT PĒC FILTRA:

Cena
8 13
Ziedēšanas laiks
more... less
Saulaina vieta
more... less
Daļēja ēna
more... less
Daudzgadīgs
more... less
Aukstā zon
more... less
Taipa
more... less

Vītoli

Elegants un izteiksmīgs vītols ir pieprasīt visos pasaules parkos, visos dārzos. Vītoli ir bieži daiļliteratūras varoņi, draugi literatūras varoņiem - ļoti lirisks koks.
Kokam piemīt arī ārstnieciskas īpašībās, vītols ir mitoloģizēts un poetizēts daudzās kultūrās.
Vītolam patīk smilšainas augsnes un māls. Ja vēlaties, mēslojiet ar humusu vai kompostu. Lai gan kopumā vītols ir izvēlīgs. Ja iespējams - labāk izvēlēties mitru augsni.
Ideālā gadījumā vītolu vajadzētu stādīt pastāvīgā vietā otrajā gadā pēc stādīšanas, kad sakņu sistēma jau ir izveidojusies. Tos stāda arī pavasarī, kad sniegs ir nokusis.
Rūpes par koku ir atkarīgas no vītolu sugas, stādīšanas vietas un klimata. Bet būtībā tas sastāv no laistīšanas: ja vasara ir sausa, netaupiet ūdeni, dažreiz pat var vienkārši uz kādu laiku zem tā iemest šļūteni. Un vītols jutīsies lieliski! Pat dabā vītoli biežāk aug blakus upēm un ūdenskrātuvēm. Viņi nebaidās no nelieliem plūdiem pavasarī.

Lasīt vairāk
Rādīt lapā
Kārtot pēc
 •  
  SMALKIRBUĻU KĀRKLS ASAO PA
  Kods: 0000001350128

  Lapu koks, mūžzaļš krūms. Zied pavasarī ar mīkstiem, pūkainiem, rozā ziediem - pumpuriem. Lapas ir iegarenas, zaļas, ar sudraba nokrāsu. Nav prasīgs, izturīgs. Atzarošanu var veikt pēc ziedēšanas. Viegli stādīt kopā ar citiem daudzgadīgiem augiem.

  • Augu iedalījums: Dekoratīvie lapu augi
  IZPĀRDOTS
 •  
  VĪTOLS CADRADOC
  Kods: 0000001350159

  Vītols ar taisniem izliektiem zariem. Lapas ir garas, lancetiskas, spīdīgas, bieži viļņotas. Var sasniegt 10m augstumu. Tāpat kā visi vītoli padodas atzarošanai. Tam ziemā ir oranži dzelteni zari. Izturīgs, piemērots dažādām augsnēm.

  • Augu iedalījums: Koki
  IZPĀRDOTS
 •  
  SARKANAIS KĀRKLS NANA PA
  Kods: 000000116258

  Potēts 80 cm stumbrā. Dekoratīvs, apaļš, blīva vainaga krūms, saukts arī par purpura vītolu. Lapas iegarenas, smalkas, zaļas ar sudrabainu nokrāsu. Plānie dzinumi ir izliekti, jauni ir sārtā krāsā. Gada laikā izaug līdz 10-20 cm. Pavasarī, pirms lapas izvēršas, zied rozā pūpoliņiem. Augsnei jābūt caurlaidīgai, mitrai. Stādīt saulainā vietā. Viegli...

  • Augu iedalījums: Koki
  IZPĀRDOTS
 •  
  KĀRKLS GLUDMALU PENDULA PA
  Kods: 0000001350135

  Dekoratīvs lapkoku augs, potēts uz 1,4 m augsta kāta. Kompakta izmēra, piemērots stādīšanai nelielās platībās vai āra podos ar papildu uzraudzību. Zarojums plats, plāni dzinumi lietussarga formā, kas šūpojas uz leju. Lapas - zaļas, iegarenas, mazas. Pavasarī, pirms lapu izplaukšanas, zied sudrabaini pelēkiem, dzelteniem pūpoliņiem. Augsnei jābūt vidēji...

  • Augu iedalījums: Koki
  IZPĀRDOTS